Bestuur

Stephanie Hendriks
Voorzitter
06-14423442
voorzitter@bvkm.nl

E-mail Stephanie

Vacant
Penningmeester

Ben jij geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Neem dan contact op met het bestuur

bestuur@bvkm.nl

E-mail Bestuur

Ellen Brouns
Secretaris
secretaris@bvkm.nl

E-mail Ellen

Gerard Smits
Interim Penningmeester / Algemeen Bestuurslid
penningmeester@bvkm.nl

bestuurslid@bvkm.nl

E-mail Gerard

Roos Rijnbeek
Contactpersoon Communicatie
communicatie@bvkm.nl

E-mail Roos

 
 
 

Neem contact met ons op

Mail ons

Heb je een vraag? Mail ons: info@bvkm.nl.
Wij reageren doorgaans binnen 1 dag.

    Bel ons

    Wil je direct contact met ons opnemen?
    Bel ons op telefoonnummer 033 - 285 01 34.

    Stuur een app’je

    Of je kan ook een app'je sturen
    naar 06 - 291 597 39.