Even voorstellen
27-12-2009 16:03 |
anonieme gebruiker |
algemeen
Ik ben Cailin, ik ben klein van stuk net als de meeste hier op het forum schat ik zo in, ik ben geboren met een niet al te bekende stofwisselingsziekte. Jaren heb ik eigenlijk gewoon mijn leven geleefd, naar school gegaan, aan het werk etc. Maar er knaagde altijd iets, iets wat ik heel lang niet goed heb kunnen thuis brengen. Tot ik me op een dag besefte dat ik eigenlijk nooit mensen recht in de ogen kan kijken, me nergens anders mee kan meten dan met de GROTE wereld om mij heen. Dit besef kwam nadat ik een aantal keer op Discovery travel & living de serie "Little people, big World" had zitten kijken. (Ik weet niet of die serie hier bekend is?) Anyway, het heeft me aan het nadenken gezet, over hoe ik mijn leven leef, en wat ik soms inlever om met mijn GrOTE vrienden op stap te gaan. Het is misschien raar, maar ik heb nooit zo duidelijk in de gaten gehad dat ik bijvoorbeeld meer moeite moet doen (fysiek dan) om een avond uit te gaan) en dat dit nog wel eens zou kunnen zijn, omdat ik gewoon kleiner ben dan de rest.
Dit heeft me ook aangezet tot zoeken op het www, of er misschien een vereniging is voor kleine mensen. Zo ben ik dus bij het BVKM terecht gekomen. Ik wee5t niet of er mensen in de buurt van Amsterdam zijn, maar ik zou erg graag meer mensen ontmoeten die ik recht aan kan kijken.
29-12-2009 19:49 |
mitch |
algemeenhoi wij wonen drie kwartier van amsterdam en onze zoon is 5.5 jaar oud.
05-01-2010 14:43 |
anonieme gebruiker |
algemeenHoi Mitch, Das niet ver weg. Gezellig zo'n kleine dreumis van 5,5 :-) Ik heb zelf geen kinderen, maar vind ze wel erg leuk
26-01-2010 21:06 |
beertje |
algemeenBij deze willen wij ons ook even voorstellen.
Ik ben de mama van elise, nu bijna 5 jaar.
Elise is net als de meesten van jullie enorm klein. 78 cm om precies te zijn. Wat ze heeft lijkt volgens de artsen het meest op achondroplasie, maar genetisch is dit niet te bewijzen. Toch heeft ze korte armpjes en beentjes. ze is en blijft een raadsel voor de medische wereld.
We hebben ook een website maar die is voorlopig buiten gebruik wegens update.
Ik ben blij via dit forum jullie ervaringen te lezen, we kunnen allemaal veel van elkaar leren.
Dus tot nog eens!
groetjes
Leen Beerman
09-08-2010 16:02 |
anonieme gebruiker |
algemeenHey,
Ik ben Marijke ik ben zelf 1 m 43 en heb ook altijd het probleem dat ik mensen niet recht in de ogen kan kijken. Ik wordt ook vaak niet serieus genomen als persoon. Als ik bijvoorbeeld voor een groepje kleuters sta zien ze mij eerder als mede-kleuter dan als 15 jarige. Toch heb ik er niet heel veel problemen mee qua aanpassingen of dingen die ik niet kan doen.
Ik zou heel graag eens contact willen hebben met mensen die ook met deze problemen zitten!
Je kunt mij altijd mailen op m-pauw@hotmail.com
groetjes!
Marijke
Reageren is alleen mogelijk voor aangemelde gebruikers. Deze gebruikers kunnen inloggen met onderstaand inlogformulier. Voor meer informatie, klik
hier.